Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach
OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY

Święto Wniebowzięcia NMP. W dniu 15 sierpnia 2017r. pływalnia będzie czynna w godzinach 14:00-22:00. Strefa saun wraz z grotą solną nieczynna!

Informujemy, iż w dniach 21.08-3.09.2017r. w związku z przerwą technologiczną pływalnia będzie nieczynna.

Szanowni Państwo w okresie letnim tj. od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017r. seanse saunowe prowadzone będą w czwartki, piątki, soboty oraz niedzielę Godziny pozostają bez zmian.
W sierpniu zajęcia Aquaaerobiku są odwołane.
Uprzejmie informujemy, iż nastąpiła zmiana godzin otwarcia pływalni.
Od 1 lipca 2017 r. PŁYWALNIA będzie czynna w godzinach od 7:30 do 23:00. Serdecznie zapraszamy!

W czasie wakacji nie obowiązuje grafik rezerwacji torów!

Pływalnia


 Piekary, dnia 8 czerwca 2017 roku

KOMUNIKAT ZARZĄDU
FUNDACJI IM.KS.SIEMASZKI w KRAKOWIE

W związku z ogromnym zainteresowaniem możliwością rezerwacji torów i terminów zajęć na krytej pływalni w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piekarach stanowiącej własność Fundacji im. ks. Siemaszki w Krakowie /dalej „Fundacji”/ na rok szkolny 2017/2018 - niniejszym uprzejmie wyjaśniamy, iż w chwili obecnej nie są jeszcze potwierdzane konkretne rezerwacje torów i zajęć na krytej pływalni w Piekarach.
Albowiem podobnie jak w latach ubiegłych podstawowym zadaniem krytej pływalni w Piekarach jest służenie uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" /dalej „Liceum”/. Zatem pierwszeństwo w zakresie wskazania zajętości torów i całej pływalni należy do władz Liceum.
Innymi słowy dopiero po ustaleniu ostatecznego harmonogramu zajęć basenowych dla uczniów Liceum możliwe będzie wskazanie dostępności krytej pływalni dla wszystkich innych zainteresowanych osób i podmiotów trzecich oraz potwierdzenie wnioskowanych rezerwacji.
Dodatkowo uprzejmie informujemy, iż ostateczny harmonogram dostępności krytej pływalni dla osób i podmiotów trzecich winien być dostępny pod koniec sierpnia 2017 roku, także po uprzednim uwzględnieniu potrzeb zainteresowanych szkół z terenu Gminy Liszki i okolic.

Zarząd Fundacji im. ks. Siemaszki

Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów basenowych w Polsce.

Posiada dwie niecki basenowe:
 - basen sportowy 25 x 12,5 x (1,35cm -1,85 cm) z homologacją i pełnym wyposażeniem sportowym dla organizacji zawodów w pływaniu
 - basen rekreacyjny 6 x 12,5 x (70 cm - 125 cm) do nauki pływania wyposażony w atrakcje wodne takie jak: hydro masaże, masaż "perełkowy", przeciw prąd, kaskada
oraz:
 - zjeżdżalnię wodną 47 metrów z oddzielną hamownią,
 - wannę hydromasażu dla sześciu osób o podwyższonej temperaturze wody z kompletem masaży wodno powietrznych,
 - wannę hydromasażu solankową - terapeutyczną 2 osobową,
 - zespół saun: z saunami suchą i parową oraz węzłem schładzania.

Obiekt przystosowany jest do prowadzenia różnego typu zajęć w wodzie takich jak nauka pływania, rekreacja wodna, hydroterapia oraz do prowadzenia gier i zabaw w wodzie. Zastosowany nowoczesny system uzdatniania wody basenowej zapewnia wodę w "nieckach" basenowych o stałej temperaturze i odpowiedniej jakości. Kompleks szatniowo-sanitarny obiektu posiada nowoczesny system natrysków i szafek elektronicznie sterowanych a zainstalowany monitoring gwarantuje bezpieczeństwo osobom przebywającym w obiekcie i pozostawionym w szatni rzeczom osobistym.

W bufecie obiektu, z widokiem na halę basenową, można spokojnie wypocząć i skorzystać z usług małej gastronomii. Wszystkie pomieszczenia obiektu są odpowiednio klimatyzowane z uwzględnieniem ich funkcji.

Obiekt zespołu basenowego posiada elektroniczny system obsługi klienta, zapewniający ciągłość wejść zarówno grup szkolnych jak i klienta indywidualnego bez ustalania "sztywnych" godzin wejść na basen.


Informacja z dnia 9 sierpnia oraz 13 sierpnia 2017 roku dotycząca wyników badań wody basenowej z pływalni w Piekarach.
Informujemy, iż woda w niecce basenu sportowego, niecce basenu rekreacyjnego oraz jacuzzi spełnia wszystkie parametry określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Wyniki: niecka basenu sportowego : Pseudomonas aeruginosa – 0, Escherichia coli - 0, chlor wolny 0,60 (dopuszczalne do 0,60), chlor związany 0,16 (dopuszczalne do 0,30) , ph 7,1 (dopuszczalne 7.6), potencjał redox 843 .Niecka basenu rekreacyjnego : Pseudomonas aeruginosa – 0, Escherichia coli - 0, chlor wolny 0,70 (dopuszczalne do 1,00), chlor związany 0,28 (dopuszczalne do 0,30) , ph 6,6 (dopuszczalne 7,6) , potencjał redox 828.  Niecka jacuzzi: Pseudomonas aeruginosa – 0, Escherichia coli - 0, chlor wolny 0,71 (dopuszczalne do1,0), chlor związany 0,17 (dopuszczalne do 0,30) , ph 6,6  (dopuszczalne 7,6) , potencjał redox 822 oraz utlenialność dla wody :1 (dopuszczalne do 4).
 

 

Honorujemy karty

reklamy.png

Oferta współpracy

Oferujemy państwu zamieszczenie swoich reklam  w postaci nagrań kilkuminutowych, które będą odtwarzane cyklicznie na monitorze umieszczonym w hali basenowej przy jacuzzi wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt od poniedziałku - piątku. 7.00-15.00  pod nr. 12-280-71-33

Filmik o naszym basenie

Przekaż 1% podatku

Baza noclegowa

Barek

Salon Kosmetyczno - Fryzjerski PAZU mani-pedi

Siłownia

Szkółka pływacka PRO - SWIM

Szkółka pływacka - BEMA

Strona Fundacji