Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach
OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY

Rytuały saunowe

Zapraszamy na rytuały saunowe (AUFGUSS), które odbywają się w Saunie SUCHEJ Fińskiej oraz w Łaźni PAROWEJ.
Rytuały odbywają się zawsze o pełnej godzinie(18:00-22:00)

 

 Seanse saunowe odbywają się od piątku do niedzieli. Serdecznie zapraszamy

 

Pierwszy zaczyna się o 19:00, a ostatni o godzinie 22:00. Przez 5 minut przed każdym seansem, sauna jest wietrzona, przebywanie w saunie w tym czasie przez klientów jest ZABRONIONE.

Na czym polega rytuał saunowy?
To obrządek zwany także naparzaniami lub seansami. Wykonywany jest przez wyszkolonego saunamajstra, który z pomocą zwilżonego ręcznika (wachlarza)rozprowadza gorące powietrze po wnętrzu sauny. Używa przy tym wybranych przez siebie aromatów, które w połączeniu ze sztuką poruszania ręcznikiem czynią z rytuału unikalny pokaz.
Ta kilkunastominutowa podróż gwarantuje silne pobudzenie naszych zmysłów. Tuż po intensywnym schłodzeniu przynosi ulgę i uspokajające poczucie zrelaksowania pozostające jeszcze długo po rytuale.

Za uczestnictwo w rytuałach nie pobieramy dodatkowych opłat(poza opłatą za wstęp do strefy saun). Udział w nich zalecany jest wszystkim szukającym uspokojenia układu nerwowego. Zapraszamy na nie zwłaszcza te osoby, które nie wiedzą na czym polega relaks w saunie i poprawna kultura saunowania, a chcieliby się dowiedzieć.

W saunie suchej należy siadać na ręczniku oraz trzymać na nim stopy. Ręcznik powinien być rozłożony tak, aby żadna część ciała nie stykała się  z powierzchnią siedziska. Osoby nie stosujące się do poleceń obsługi Strefy Saun, będą z niej wypraszane bez możliwości zwrotu pobranej przez system opłaty za wstęp.

SAUNA JEST STREFĄ NIETEKSTYLNĄ PODCZAS SEANSÓW

Osoby które nie wejdą do sauny o pełnej godzinie nie mogą z niej skorzystać  do końca seansu (ok.15 minut)

Honorujemy karty

reklamy.png

Oferta współpracy

Oferujemy państwu zamieszczenie swoich reklam  w postaci nagrań kilkuminutowych, które będą odtwarzane cyklicznie na monitorze umieszczonym w hali basenowej przy jacuzzi wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt od poniedziałku - piątku. 7.00-15.00  pod nr. 12-280-71-33

Przekaż 1% podatku

Baza noclegowa

Barek

Salon Kosmetyczno - Fryzjerski PAZU mani-pedi

Siłownia

Strona Fundacji