Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach
OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY

AquaaerobikZajęcia Aqua aerobiku - Grudzień 2017
Serdecznie zapraszamy na zajęcia w każdy 
wtorek i czwartek w godzinach 19:00-19:45.Nie trzeba umieć pływać, żeby móc ćwiczyć w wodzie!!!

Jeśli chcesz mieć zgrabną sylwetkę i miło spędzić czas

Wodny aerobik jest formą aktywności ruchowej, realizowaną w środowisku wodnym, przy muzyce. Adresowany jest do kobiet i mężczyzn, w różnym wieku, o różnej sprawności i kondycji fizycznej. Mogą w nim uczestniczyć zarówno osoby zdrowe, jak i z pewnymi problemami zdrowotnymi czy sprawnościowymi.

Ćwiczenia w wodzie wpływają na wzmocnienie układu kostno-mięśniowego, poprawiają funkcjonowanie układów krążenia i oddechowego, wpływają pozytywnie na kondycję fizyczną i psychiczną ćwiczących.

Cechą charakterystyczną tej formy zajęć jest to, że ćwiczenia wykonywane są w odciążeniu, które zapewnia wyporność wody. Ciało ludzkie waży w wodzie około 90% mniej niż na lądzie. Dzięki temu ćwiczenia w tym środowisku są bezpieczne, nie powodują obciążenia stawów, a przede wszystkim kręgosłupa. Wykonywanie ruchów ma miejsce pod wpływem oporu wody, a więc dodatkowo zaangażowane są duże partie mięśniowe.
 

Honorujemy karty

reklamy.png

Oferta współpracy

Oferujemy państwu zamieszczenie swoich reklam  w postaci nagrań kilkuminutowych, które będą odtwarzane cyklicznie na monitorze umieszczonym w hali basenowej przy jacuzzi wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt od poniedziałku - piątku. 7.00-15.00  pod nr. 12-280-71-33

Przekaż 1% podatku

Baza noclegowa

Barek

Salon Kosmetyczno - Fryzjerski PAZU mani-pedi

Siłownia

Strona Fundacji